آموزش پرواز با پاراگلایدر و پاراموتور سقوط آزاد چتر بازی

 
 
گالری تصاویر شاگردان پروازی شهریور ماه 93(کلیک کنید)

گالری تصاویر هنرجوهای پروازی در دوره های مقدماتی و مستقل و دوره ی آموزش پرواز دونفره

آموزش پاراگلایدرآموزش پاراگلایدر

قابل توجه علاقمندان به ورزش سقوط آزاد به اطلاع میرساند دوره آموزش چتربازی سقوط آزاد (skydiving)در راستای ارتقاء این ورزش پرهیجان که در جهان جایگاه بسیار بالائی برخوردار میباشد ، برگزار می گردد .
علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09365995390 (آقای امیر حسینی ) تماس بگیرند

هزینه ی دوره ی آموزشی سقوط آزاد
45.000.000 ریال
هزینه ی تفریحی یک بار
4.500.000 ریال
چتر بازی
زیر نظر مربیان و کادر کمیته فنی فدراسیون ورزشهای هوایی کشور ( و این هزینه ها - جدیدترین تعرفه های تعیین شده از طرف فدراسیون می باشد)
طی روزهای آینده جدیدترین تصاویر شاگردان و همینطور سقوط های تفریحی که در شمال کشور برگزار شد را در وبسایت های پاراگلایدر قرار خواهیم داد
چتر بازی آموزش پاراگلایدر

جدیدترین تعرفه ی آموزشی دوره ی پاراموتور با اساتید فدراسیون ورزشهای هوایی با صدور مجوز رسمی از فدراسیون
منظور از تجهیزات موتور پاراموتور می باشد
در ضمن کلاسهای آموزشی اکثرا در شمال کشور برگزار خواهد شد

کلیه لوازم پروازی مورد تایید آموزشگاه شامل : پاراموتور , کانوپی , هارنس , کلاه , رادیو توسط آموزشگاه ارائه میگردد و لوازمی را که هنرجو لازم است بهمراه داشته باشد شامل : لباس آستین بلند , پوتین مناسب پرواز , دستکش  .ضمن آنکه رفت و آمد مربی بعهده هنرجویان میباشد.

 

توجه ( Attention )

لازم بذکر است که  لوازم پروازی بر اساس میزان مهارت و وزن هنرجویان به آنان ارائه میشود و نتیجتا خواهشمندیم بر اساس مهارت پروازی تحت نظر مستقیم  مربی پرواز نمایید.

سرعت باد یکنواخت 12 کیلومتر در ساعت در کلیه مراحل آموزشی با انحراف 20 درجه  توصیه میشود و همچنین موانع موجود میبایست با زاویه 60 درجه از مسیر پرواز باشد.

لازم بذکر میباشد که بعلت آنکه کلیه فرامین و هدایت وسیله پروازی در حین پرواز بعهده شخص متقاضی میباشد لذا کلیه ریسک و خطرات متوجه شخص متقاضی و هنرجو میباشد  .

همچنین لازم است سایت پروازی بر اساس مهارت پروازی شما انتخاب شده باشد.

هزینه دوره ( Price )

هزینه دوره مقدماتی پرواز با پاراموتور سی و پنج میلیون ریال ( 40,000,000 ریال ) که شامل لوازم پروازی و پاراموتور میباشد .

چنانچه وسیله پروازی پاراموتور متعلق به شما باشد هزینه آموزش بدون وسایل پروازی و پاراموتور بیست و پنج میلیون ریال ( 25,000,000 ریال )  میباشد

آموزش پاراموتور در تهران

پرواز تفریحی پاراگلایدر

 


جی پی اس چگنه کار می کند

GPS یا (GOLOBAL POSITINING SYSTEM) یک سیستم ماهواره‌ای است که توسط وزارت دفاع امریکا ساخته شده است. و اطلاعات دقیقی از محل، و زمان را در سراسر دنیا در اختیار کاربرها قرار می‌دهد. سیستم GPS سیگنال‌هایی را


تعیین ارتفاع توسط جی پی اس

یکی از مشکلات ادوات پروازی ، ترجمه غلط اطلاعات اخذ شده از ابزارهای دقیق و اشتباهات مربوط به درک ناصحیح اطلاعات ضبط شده توسط آنهاست. تعیین ارتفاع توسط جی پی اس یا بارومتر چگونه است ؟ تفاوتش چیست ؟


دوره ی هواشناسی در کوهستان

نخستین اندیشمندی که رویدادهای هواشناسی را مدون و طبقه‌بندی نمود و او را باید، به‌حق، پدر دانش هواشناسی نامید، دانشمند ایرانی سده پنجم هجری، ابوحاتم اسماعیل اسفزاری خراسانی است که برای نخستین


گالری پاراگلایدر و پاراموتور

زیبا ترین تصاویر پاراگلایدر و پاراموتور از بین تمامی وبسایت های خارجی را می توانید در این قسمت دیدن فرمایید و از دیدن آنها لذت ببرید . پاراپینک کاملترین آرشیو تصویری و آموزشی در ایرانی می باشد و شما در این وبسایت به تمام

/ 0 نظر / 311 بازدید